Objednávky expedujeme 1x týdně ;)

Druhy podložek pod RZ (SPZ)

Podložek pod RZ (SPZ) je mnoho druhů, který je ale ten správný pro Vaši registrační značku? Tento článek Vám přiblíží několik různých druhů podložek, či držáků RZ/SPZ.

 

Podložka žádná - přinýtování spz nebo přišroubování RZ

Dle mnohých nejlepší způsob uchycení značky. I ten má ale svá úskalí. Pokud tabulku s registrační značkou přišroubujete, získáte pevný spoj. Demontáž RZ je však s použitím šroubováku velice jednoduchá. Pokud tabulku s registrační značkou přinýtujete, získáte těžko demontovatelný spoj nicméně pevnost uchycení, zejména v plastových částech automobilu, je v porovnání se šroubem nízká a při použití násilí se nýt z plastu poměrně snadno vytrhne.

Pokud tyto dva způsoby uchycení zkombinujete, získáte zejména u modelu a A03 to nejlepší. Šroubový spoj spodní části rámečku zajišťuje uchycení k automobilu a nýtový spoj (kov - kov) zajišťuje obtížnou demontovatelnost.

 

Plastová podložka pod registrační značku (SPZ)

Tímto způsobem má značku přichyceno 90% automobilů. Upevňovací klipy se často vyviklají nebo ulomí, podložka napraskne při parkování, a tak podobně. Pokud se někomu Vaše značka líbí, tak bez přídavného zpevnění, které nabízí model SPZ GUARD A01, není velký problém si ji odnést. 

 

Tuningová podložka pod registrační značku chromová (SPZ)

V tomto případě závisí na materiálu, který je pod chromovou vrstvou. Ve většině případů je tento typ značky vyroben z pouhého plastu jako výše, na který je nanesena vrstva chromu pro hezčí vizuální dojem. Často bývá nabízena jako nerezová. Úroveň zabezpečení RZ je z důvodu kvality použitých materiálů mnohokrát na nižší úrovni než u nejobyčejnějších plastových rámečků. Jednoznačně nebrat.

 

Kovová nebo celokovová podložka pod registrační značku (SPZ)

Vzhledem ke kvalitě použitých materiálů a konstrukci umožňující zabezpečení nerozebíratelným spojem můžete dosáhnout maximálního zabezpečení proti krádeži RZ/SPZ či jejího upadnutí. Doporučujeme modely SPZ GUARD B01, A04, A03.