Objednávky expedujeme 1x týdně.

Bezpečnostní rámečky a podložky pod SPZ/RZ - přehled produktů

Téměř každé auto má rámeček na registrační značku (RZ), dříve státní poznávací značku (rámeček na SPZ). Její ztráta nebo odcizení znamená, že vozidlo nemůže na silnici. S příchodem možnosti volby registrační značky na přání toto riziko stoupá. Zabývali jsme se otázkou jak danou registrační značku ochránit před krádeží nebo ztracením. Výsledkem našeho vývoje je ucelená řada produktů, které Vám pomohou zabezpečit Vaší registrační značku (SPZ). V našem eshopu najdete následující produkty:

 

SPZ GUARD A01 bezpečnostní rámeček na registrační značku nerez

Jednoduchý a elegantní rámeček na SPZ z leštěné nerezové oceli nebo v černém provedení dobře chrání Vaši registrační značku. Rámeček A01 na SPZ umožňuje registrační značku zajistit nýty nebo šrouby. Kompatibilita s montážním systémem EUROCLIP je samozřejmostí. Uchycení je provedeno v plastu a poskytuje základní úroveň ochrany. Tento rámeček obstál na výbornou v testu ve Světě Motorů: Podložky pod registrační značku

SPZ_Guard_A01_black_1  

 

 

 

SPZ GUARD A04 bezpečnostní rámeček na registrační značku nerez ZESÍLENÝ

Shodný s předchozím modelem, spodní díl je však celonerezový, což dále zvyšuje mechanickou odolnost rámečku. Zajištění je možné nýty nebo bezpečnostními šrouby (speciální klíč je součástí dodávky).

SPZ_Guard_A04_black

 

 

SPZ GUARD A03 bezpečnostní rámeček na registrační značku nerez CELOKOVOVÝ

Celokovový bezpečnostní rámeček na SPZ (RZ) pro maximální ochranu vaší registrační značky.
Materiálové provedení: Spodní rámeček z pozinkovaného plechu - vrchní z leštěné nerezové oceli. Vrchol nabídky zaručující maximální odolnost i proti násilným pokusům o krádež. Vymezující gumové silentbloky zajišťují optimální slícování i na nerovném povrchu. Provedení je robustnější (silnější plech, svařovaná konstrukce) než u modelu A01. Zajištění je možné nýty nebo bezpečnostními šrouby (speciální klíč je součástí dodávky).

SPZ_Guard_A03_black_1

 

 

 

SPZ GUARD B01 - B05 celonerezové rámečky s jednoduchou montáží

Nejnovější řada rámečků se vyznačuje stejně robustní konstrukcí jako má rámeček A03. Díky čelní montáži se dá bez problémů namontovat i na vozidla se zkosenými částmi nárazníků a vyrábí se ve všech rozměrových variantách registračních značek včetně motocyklů.
 
 
SPZ_Guard_B01_black